KÁVAFEST ZLÍN 2020

kavafest zrzka
 
KÁVAFEST TOUR (1. až 7. října) + DEN KÁVY ZLÍN (přesunuto na rok 2021) = KÁVAFEST 2020
 
Festival KÁVAFEST TOUR 2020 se bude konat ve Zlínském kraji ve dnech 1. až 7. října. Zapojit se do něj mohou všechny kavárny a pražírny, které nabízí svým hostům kvalitní kávu. A na co se lidé milující tento voňavý mok mohou těšit? Kavárny, které se do akce zapojí většinou připravují v rámci týdenních oslav kávy pro své hosty něco neobvyklého. Loni to byly třeba přednášky, ochutnávky kávových specialit i netradičních káv. Letos se  do akce zapojilo na 15 kaváren. Každá zapojená kavárna je označena plakátem Kávafestu.
 
12. ŘÍJEN 2020, ZLÍN
 
DEN KÁVY ZLÍN 
 
Vzhledem k legislativním opatřením souvisejícím s šířením COVID 19 jsme nuceni letošní ročník Dne kávy ve Zlíně přesunout na rok 2021. ☕️☕️😢
 
den kávy přeloženo ořez

22. ZÁŘÍ 2020, ZLÍN

MEZINÁRODNÍ DEN KÁVY SE BLÍŽÍ

KÁVAFEST ZAČÍNÁ

Dáváte si ji ráno, abyste mohli fungovat. Dopoledne vás udrží v pracovním tempu. Po obědě vám zlepší trávení. A odpoledne vám dodá sílu až do večera. Pokud to tak máte, tak si nenechte ujít oslavu kávy – Kávafest.

Po celém světě probíhá v rámci Mezinárodního dne kávy i řada speciálních akcí pro „kávomily“. A slavit se bude i ve Zlínském kraji. Už pátým rokem zde v zapojených kavárnách probíhá Kávafest. Od 1. do 7. října připravují obvykle kavárníci pro své hosty něco nad rámec běžného provozu. Zkrátka fantazii kavárníků se meze nekladou.

Kávafest bude i letos příjemně pestrý. Do akce se zapojilo na 15 kaváren. Jak návštěvníci poznají, zda se kavárna přidala k festivalu? „Každá zapojená kavárna je označena plakátem Kávafestu a v každé je k dispozici omezené množství časopisů Štamgast&Gurmán, s kávovou mapou zapojených kaváren. Všechny účastníky najdete také na webu www.kavafest.cz,“ poradil organizátor Kávafestu Jaroslav Střecha.

NAVŠTĚVUJTE ZAPOJENÉ KAVÁRNY A HRAJTE O CENY!

Milovníci kávy budou moci i v letošním roce sbírat razítka kaváren zapojených do festivalu a ti nejaktivnější získají některou z věcných cen. „Při návštěvě podniku zapojeného do Kávafestu požádejte obsluhu o razítko do Kávové mapy nebo pasu. Čím více razítek jednotlivých zapojených podniků se vám podaří nasbírat, tím větší je šance na vaši výhru.

➡️PRAVIDLA SOUTĚŽE S KÁVOVÝMI PASY

ZAPOJENÉ KAVÁRNY:

Kávafest zapojené kavárny

KÁVOVÝ PAS:

kavapas str1

kavapas str2

POZVÁNKA:

Kavafest 1080x1920 1 2020